САН ДИЕГО (AP) — Фернандо Татис младши ще удължи най-добрата

...

Татис Хоумърс ще удължи най-добрата си серия от попадения в кариерата до 16, докато Падрес победи А с 6-1

САН ДИЕГО (AP) — Фернандо Татис младши ще удължи най-хубавата си поредност от попадения в кариерата до 16 мача, най-дългата сегашна серия в огромните шампионати и Дилън Сийз завоюва за първи път от шест старта, когато Сан Диего Падрес победи Оукланд Атлетикс с 6-1 в понеделник вечер.

Джейк Кроненуърт също семейства за Падрес, които реализираха няколко гола в четири следващи мача.

А изгубиха девет от последните си 12 мача и са най-лошите 16 мача за сезона под.500.

Имаше три минути закъснение в края на седмия, когато някои от светлините на Petco Park изгаснаха. Когато играта беше възобновена, когато Падрес водеха с 3-1, Донован Солано направи заредено с база разходка от Мишел Отанес. Новобранецът Джаксън Мерил го последва с третия си шлагер, сингъл от RBI, а Ха-Сеонг Ким добави жертвен флай.

Водещият в тима 13-и хоумър на Татис беше изстрел от противоположно поле от горната част на дясното поле стена против Джоуи Естес (2-2). Татис доближи база в най-високите си в кар...