По фантастичен начин Ливърпул надделя над Уест Бромич Албиън с

...

"Ливърпул" съхрани надеждата по холивудски сценарий

По приказен метод " Ливърпул " надви над " Уест Бромич Албиън " с 2:1 и запази възможностите си да завърши сезона в Топ 4 на британския футбол и да откри място в Шампионската лига през идната акция. Срещата на ст. " Дъ Хоутърнс " в северното предградие на Бирмингам довечера се разви по холивудски сюжет за мърсисайдци, които вървяха решително към следващо отчаяние.

Хепиендът беше обезпечен от вратаря на гостите Алисон Бекер, който означи победното попадение след приключването на последната четвърта минута от добавеното време. При осъществяване на ъглов удар бразилският пазач излезе в наказателното поле на домакините и след съвършено центриране на Трент Александър-Арнолд насочи топката с глава неспасяемо в десния ъгъл зад безпомощния си сътрудник Сам Джонстън.