Първите два отбора четвъртфиналисти в Шампионската лига ще станат известни

...

Байерн ще слага край на мъките

Първите два тима четвъртфиналисти в Шампионската лига ще станат известни довечера. Байерн посреща Лацио, а Реал Сосиедад е хазаин на Пари Сен Жермен.

И двете срещи са от 22,00 часа българско време.

Германският отличник има да наваксва закъснение от 0:1 след първия мач в Рим.

Байерн бе в серия от три следващи загуби - две в шампионата, а сред тях и тази на " Олимпико ". Последва инфарктен триумф с 2:1 против Република България Лапциг след гол на Хари Кейн в 91-ата минута.

Но при гостуването на Фрайбург отборът на Томас Тухел още веднъж стъпиха изкривено - 2:2, и успеха в неделя на Леверкузен над Кьолн направи разликата 10 точки 10 кръга преди края.

Дали римляните може да се възползват и да продължат напред не е невероятно. " Орлите " изостават от зона Европа преди този момент доста комплицирано посещение и при едно изцяло резонно отпадане може да направи сезонът им цялостен неуспех.

ПСЖ взе удобен задатък от 2:0 против Реал Сосиедад преди две седмици в ШЛ и в този момент ще се надява да може да завърши сполучливо.