Париж. Капитанът на Пари Сен Жермен Маркиньос бе доста разочарован

...

Маркиньос: Остават още 90 минути

Париж. Капитанът на Пари Сен Жермен Маркиньос бе много отчаян от загубата с 1:2 от Манчестър Сити в първия 1/2-финален конфликт в Шампионската лига. Той обаче не счита да развява бялото знаме, тъй като знае, че има да се изиграят още 90 минути.

" През второто полувреме се прибрахме прекомерно обратно и не успявахме да изнесем топката в предни позиции. Трябва да играем на равнище и в двете полувремена в реванша. Остават още 90 минути. Трябва да проучваме този мач и да разберем за какво страдахме. И в други срещи сме имали проблеми, само че сме се справяли по-добре. Получихме глупави голове. Това са дребни елементи, само че тъкмо те имат значение. Трябва да отидем там с вярната настройка и да изиграем допустимо най-хубавия мач. Ако не имаме вяра, няма потребност да пътуваме до Англия. Трябва да бъдем като войни, с цел да продължим. Близо сме до задачата, само че не би трябвало да се съмняваме в себе си и би трябвало да подобрим слабите си места. Имаме всичко належащо, с цел да обърнем нещата в своя изгода ", съобщи Маркиньос.
Източник: focus-news.net