Паоло Банкеро вкара 25 точки за победа на Орландо Меджик

...

Орландо победи Торонто с 19 точки разлика

Паоло Банкеро вкара 25 точки за победа на Орландо Меджик над гостуващия Торонто Раптърс със 126:107.

Джалън Съгс добави 18 точки за Меджик, които към този момент имат четири следващи победи.

Орландо завоюва две от трите си турнирни игри през сезона. Раптърс, които изгубиха четири от последните си шест мача като цяло, изгубиха и двата си турнирни мача дотук.

Франц Вагнер вкара 17 точки, а Коул Антъни способства с 15 точки и 10 асистенции за Меджик. Мориц Вагнер и Гари Харис означиха по 10 точки.

Денис Шрьодер направи 24 точки за Раптърс. Паскал Сиакам добави 16 точки и 8 асистенции, Скоти Барнс е с 14 точки.

Меджик водеха с 11 на полувремето и взеха преднина от съвсем 20 точки в четвъртата четвърт.