Отборите на Спортист (Своге) и Янтра (Габрово) завършиха при резултат

...

Спортист и Янтра не се победиха в Своге

Отборите на Спортист (Своге) и Янтра (Габрово) приключиха при резултат 1:1 в мач от 27-ия кръг на Втора професионална лига. Първото попадение осъществя Георги Николов. Точката за гостите донесе Петър Казаков, който се разписа от дузпа.

Първата забавна обстановка в мача се откри в 17-ата минута, когато Георги Недков шутира от далечна отдалеченост, само че топката мина на сантиметри от задачата.

В 26-ата минута Георги Николов се разписа с прекрасен изстрел отвън наказателното поле.

В 45-ата минута Петър Казаков изравни резултата от дузпа.

В 77-ата минута Ариф Ферадов получи втори жълт картон, като по този метод остави своя отбор с човек по-малко за последните минути. Малко по-късно Казаков шутира мощно от отдалеченост, само че Стефано Кунчев избави и резервира точката за Спортист.