Отборът на "Монтана" измъкна само точка при гостуването си на

...

Наско Илиев донесе точка за Монтана в Горна Оряховица

Отборът на "Монтана " измъкна единствено точка при гостуването си на "Локомотив " (Горна Оряховица). Соченият като любимец за едно от първите три места в класирането отбор приключи наедно 1:1, като изравнителния гол падна надълбоко в добавеното време на мача. Вкара го от дузпа Атанас Илиев в петата минута на продължението на срещата. Домакините откриха резултата в самия завършек на първата част, когато Иван Пенев засече центриране от фаул на Красен Трифонов и не остави никакъв късмет на вратаря Ивайло Василев. Трифонов пък бе изпъден с червен картон, откакто игра с ръка в личното си наказателното поле и основният арбитър Рюстем Карагерен го изгони и свири дузпа, която Наско Илиев вкара и избави "Монтана " от загуба.

"Локомотив " (Горна Оряховица) – "Монтана " 1:1

"Локомотив ": Евгени Александров, Мартин Сандов, Иван Пенев, Симеон Иванов, Тихомир Трифонов, Красен Трифонов, Петър Чалъков, Илия Карапетров, Кристиян Китов, Здравко Жилов и Тихомир Кънев. Треньор: Тодор Киселичков.
"Монтана ": Ивайло Василев, Васил Попов, Стефан Цонков, Владимир Айтов, Галин Ташев, Димитър Илиев, Даниел Георгиев, Никола Гавов, Тони Тасев, Атанас Илиев и Сергей Георгиев. Треньор: Ферарио Спасов.
Голмайстори:1:0 Иван Пенев (45), 1:1 Атанас Илиев (90+5-дузпа).
Главен арбитър: Рюстем Карагарен.
Асистенти: Стефан Делчев, Станимир Трифонов.
Червен картон: Красен Трифонов (Локомотив 90+5).
Източник: bulnews.bg