Отборът на Мадагаскар преустанови своето участие в турнира за Купата

...

Приказката за Мадагаскар и Анисе приключи на 1/4-финал

Отборът на Мадагаскар прекрати своето присъединяване в шампионата за Купата на африканските народи.

Съставът постави завършек на акцията си на фаза 1/4-финал, което сигурно е повече от съществено достижение.

Тимът, който е и дебютант в надпреварата, отстъпи пред единайсеторката на Тунис с 0:3.
 Алжир в профил Кот д'Ивоар след осъществявания на дузпи
Алжир в профил Кот д`Ивоар след осъществявания на дузпи

Срещата приключи 1:1 в постоянното време

Абел Анисе и компания демонстрираха максимума от опциите си, само че той се оказа непълен.

Футболистът на Лудогорец остана на терена през всички 90 минути от конфликта, като се утвърди като един от несменяемите титуляри в състава. Четири минути преди последния сигнал през днешния ден той си изкара жълт картон.
 Снимка 430469
Източник:

Победните попадения за противника осъществиха Фержани Саси, Юсеф Мсакни, както и Наим Слити. И тримата се разписаха през второто полувреме от мача.

В предходната фаза Мадагаскар отстрани Конго след осъществявания на дузпи.

Като цяло представянето на отбора се прави оценка високо от всички почитатели, както и от ръководителите на футбола в африканската страна.