Отборът на Лутън Таун записа трудна, но много важна победа

...

Лутън излъга Нотингам в директна битка за участие в плейофите

Отборът на Лутън Таун записа сложна, само че доста значима победа в борбата за присъединяване в плейофите за влизане във Висшата лига. „ Шапкарите “ надвиха с минималното 1:0 гостуващия отбор на Нотингам Форест.

Единственото попадение падна в 37-ата минута и бе дело на Кал Нейсмит, който се разписа от дузпа. Тя беше отсъдена поради игра с ръка на Джак Колбак.

Домакините доиграха срещата в понижен състав, откакто в 77-ата минута Сони Брадли бе изпъден поради два жълти картона.

По този метод Лутън към този момент има 68 точки и заема четвъртата позиция, до момента в който Нотингам Форест е с точка по-малко и позиция по-надолу. В идващия кръг „ шапкарите “ гостуват на Кардиф Сити, до момента в който Нотингам приема Уест Бромич Албиън.