Отборът на Испания изигра страхотно второ полувреме и заслужено стигна

...

Испания унищожи Швеция за едно полувреме

Отборът на Испания изигра ужасно второ полувреме и справедливо стигна до безапелационна победа против Швеция в конфликта сред двата отбора в квалификациите за Евро 2020.

Ла Фурия Роха разгроми скандинавския си конкурент с 3:0, макар че след първата част голове не бяха осъществени.

След почивката обаче испанците се развихриха, подвигнаха съществено оборотите и по този метод не оставиха опция за съответна реакция на своя другояче постоянен, до този миг, противник.

Серхио Рамос даде началото на сполучливия ход за домакините в 64-ата минута, когато невъзмутимо осъществя единайсетметров углавен удар.
 Снимка 428362
Източник:

Отново от дузпа, този път изпълнена от Мората, Испания удвои преимуществото си пет минути преди края на мача.

Само две минути по-късно Микел Оярсабал оформи оказалото се и извънредно 3:0, за наслаждение на почитателите по трибуните.

В другите срещи от групата предстоящи победи записаха тимовете на Норвегия и Румъния.

Те завоюваха визитите си надлежно на Фарьорските острови и Малта с 2:0 и 4:0. За норвежците прецизен бе Йонсен (на два пъти) до момента в който за румънците се разписаха Пушкаш (също създател на две попадения), Чипчиу и Ман. Нападателят хвърли сянка върху мощното си показване като бе изпъден малко преди края на мача.

Така в групата водач е Испания, с цялостен актив от 12 точки. Швеция и Румъния имат по 7, Норвегия е с 5, Малта има три пункта, а Фарьорските острови са без точков актив.
 Чехия се изравни с Англия след победа с 3:0 против Черна гора