Георги Христов, целуни ме вчера
" Никога да не разчитаме на утрешния ден, в случай че имаме да даваме обич, да даваме целувка, да даваме благополучие, дано го създадем през днешния ден и в този момент, тъй като на следващия ден може да бъде късно. Нека вършим всичко положително, в случай че може през вчерашния ден ".
Това показа пред БНР артистът Георги Христов, който на имения си ден показа в ефира на предаването " Хоризонт за вас " най-новата си ария " Целуни ме през вчерашния ден " по текст на Калин Донков и музика на Момчил Колев . Продуцент е Игор Марковски.
От идната седмица стартира и националното турне на изпълнителя . Стартът е във Варна на 12 май.
През есента (на 10 ноември) ще се състои дълго отлаганият концерт в зала 1 на НДК – " 40 – две целувки ". Билетите са съвсем напълно разпродадени , по тази причина артистът обмисля и втора дата. Концертът ще бъде с огромен симфоничен оркестър.
Източник: bnr.bg
КОМЕНТАРИ




