Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев заяви, че днешната победа с

...

Петев: Видяхте какво направихме преди три дни

Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев съобщи, че днешната победа с 3:1 над Локомотив (София) е най-малкото, с което се отърваха столичани, само че пък за следващ път натърти, че тимът му получава прекомерно леки попадения

“Чак сложен мач - не бих се съгласил. Първото полувреме беше малко по-лежерно. С първата офанзива допуснахме неточност и ни означиха гол. В началото изпуснахме 100-процентово състояние и мачът тръгваше в друго русло. После Рик пропусна още едно стопроцентово.

Второто полувреме беше по-добро. 3:1 е най-малкото, с което се отърва Локомотив. Всички, които се включиха от скамейката, способстваха да се вдигне темпото.

Мач се играе 90 минути и имаш време да реагираш. Лошото е, че за следващ мач получаваме гол с един удар във вратата.

Същите играчи играха преди три дни и видяхте какво направиха. За мен е загуба на централизация. Всеки един мач против нас е тежък. Нямаме причина да не сме подготвени. Имаме много играчи и всеки може да получи късмет в избран миг ”, приключи Петев, предава Спортал.