Наставникът на Левски Георги Тодоров благодари на футболистите си след

...

Георги Тодоров: Благодаря на футболистите, надделяхме с желание за победа

Наставникът на Левски Георги Тодоров благодари на футболистите си след триумфа с 1:0 над Етър, който изстреля “сините” към Лига Европа. Левски победи в баража с гол на Валери Божинов в 72-ата минута.
 Левски - Етър @@@
“Благодаря на футболистите за старанието, тъй като те бяха съпричастни в подготвителния развой и даваха всичко от себе си по време на мачовете. Получи се равносилен мач. Отборът на Етър е добър и порядъчен. Играе добър футбол и неслучайно треньорът им е народен селекционер. Надделяхме с готовност за победа. Скъсих дистанцията с футболистите. Не съм неотдавна и не мога да разреша на футболистите да вършат каквото си желаят. Благодаря им за работата. Ако не беше вкарал Божинов, можеше да кажем, че включването му в игра не е добър ход. На почивката Деян имаше проблем. Знаете какво се случи с него. Знаете, че не е в положително психическо положение. Мисля, че на следващия ден ще се чуем с Петър Хубчев. С него сме в прелестни връзки и постоянно може да чуе едно друго мнение. Аз съм привързан към въпроса с юношите. Мисля, че изпуснахме доста време за налагането на юношите. Ако са ни високи задачите, единствено с млади няма да стане. Искам да благодаря на почитателите. Те са прелестна аудитория и правят оценка, когато хората се раздават. Искам да се върна в школата. Дано хората са удовлетворени от това, което направихме”.

Първа лига final кръг, вторник 28 май  Левски 1:0предстои  Етър