Наполи спечели с класическото 3:0 над Байерн Мюнхен по време

...

Наполи с класика над Байерн в Мюнхен

Наполи завоюва с класическото 3:0 над Байерн Мюнхен по време на шампионата Audi Cup. "Партенопеите " стигнаха до триумфа след две попадения на Виктор Осимен и гол на Зинедин Мачак.

Двата отбора изиграха равностойно първо полувреме, като единствената неприятна вест бе за треньора на баварците Юлиан Нагелсман, който трябваше наложително да размени Кингсли Коман още в 8-ата минута на дуела.

Гостите бяха по-агресивният тим през втората част и в границите на две минути Виктор Осимен означи две попадения. Първо в 71-ата минута нигериецът се възползва от подаване на Адам Онас и от близко осъществя, след което нападателят удвои с акуратен удар в далечния ъгъл.

Пет минути преди края на дуела резервата Зинедин Мачак вкара красиво попадение, с което оформи крайния резултат.