Наполи допусна неочаквана погрешна стъпка в италианската Серия А. Неаполитанците

...

Наполи се издъни срещу Лече, Петко Христов и Специя не успяха да спрат Юве

Наполи позволи непредвидена неправилна стъпка в италианската Серия А. Неаполитанците приключиха наедно 1:1 вкъщи си против новака Лече в мач от 4-ия кръг на италианското състезание.

Елиф Елмас откри резултата в 27-ата минута, а малко преди този момент Лоренцо Коломбо пропусна дузпа. В 31-ата минута Коломбо въпреки всичко се разписа със страховит удар отвън наказателното поле.

„ Партенопеите ” остават на 3-о място във краткотрайното класиране с 8 точки, до момента в който Лече е 15-и с 2 точки.

Ювентус се завърна към успехите в Серия А, надделявайки с 2:0 над Специя вкъщи. Душан Влахович откри резултата в 9-ата минута, а в добавеното време на мача новото попълнение Аркадиуш Милик оформи крайния резултат.

„ Бианконерите ” заемат 4-о място във краткотрайното класиране с 8 точки, до момента в който Специя е 13-и с 4 точки.

За гостите като титуляр стартира националът Петко Христов и остана на терена през целия дуел.