Нападателят на Ювентус - Гонсало Игуаин, написа коментар в социалната

...

Игуаин отвърна на критиците след равенството с Тотнъм

Нападателят на Ювентус - Гонсало Игуаин, написа коментар в обществената мрежа във връзка равенството с Тотнъм в първия 1/8 край сред двата тима в Шампионската лига.

Срещата в Торино приключи при зрелищно 2:2, въпреки че " бианконерите " поведоха с 2:0 още до 10-ата минута. " Шпорите " обаче възвърнаха паритета и значително надиграха своя противник, което отприщи рецензии по адрес на играчите на Макс Алегри.

" Ние постоянно гледаме напред... слушаме градивната рецензия, а не деструктивната. Благодаря на всички, които ме поддържаха. Пожелавам прекрасен ден на всички ", написа таранът във фейсбук.

Той вкара и двата гола против британския отбор, само че пропусна дузпа при резултат 2:1 за Юве в края на първото полувреме.

Ювентус и Тотнъм приключиха наедно
Страхотна драма, обрати и четири гола белязаха конфликта сред Ювентус и Тотнъм! (ВИДЕО)

Зрелищно 2:2 в Торино