На националната футболна база Бояна се проведе футболна среща между

...

Журналисти бяха съдии на мач между рефери от Първа и Втора лига

На националната футболна база " Бояна " се организира футболна среща сред съдиите от Първа и Втора професионална лига, ръководена от журналистическа съдийска бригада в лицето на Йордан Георгиев (Канал 3) като основен арбитър, Георги Банов (24 часа) и Валентин Грънчаров (Дарик радио) като негови асистенти и Филип Петрунов (Лайвспорт) като четвърти рефер.

Инициативата на съдийската комисия към БФС има за цел да способства за разбирането на играта, като сложи съдиите и публицистите в нетипична за тях обстановка. Българските арбитри се включиха с възторг и в две полувремена по 30 минути изиграха оспорван дуел, приключил 2:2. След осъществяване на дузпи, победител в мача с 6:3 стана тимът на съдиите от Втора професионална лига

Съставът на тима на съдиите от ППЛ :
Станислав Тодоров, Ивайло Стоянов, Георги Кабаков, Николай Йорданов, Стефан Павлов, Петър Костадинов, Радослав Гидженов, Неделчо Гаджалов, Димитър Русев, Валентин Железов, Георги Давидов.
Старши треньор: Антон Генов с помощници Валентин Добрев и Иван Вълчев.

Съставът на тима на съдиите от ВПЛ:
Васил ел Хатиб, Георги Иванов, Димитър Михайлов, Георги Николов, Вангел Вангелов, Георги Гинчев, Иван Пенчев, Петър Григоров, Димо Димов, Николай Малджански, Димитър Димитров
Старши треньор: Георги Йорданов

Главен арбитър на футболната среща беше Йордан Георгиев, с асистенти Валентин Грънчаров и Георги Банов и четвърти арбитър Филип Петрунов.