Милан инкасира третата си загуба през този шампионат. Хората на

...

Пропадането на Милан продължи и срещу Торино

Милан инкасира третата си загуба през този шампионат. Хората на Марко Джампаоло позволиха цялостен поврат при гостуването си на Торино. " Росонерите " дълго време водиха в резултата след гол от дузпа на Пьонтек, само че две бързи попадения на Андреа Белоти към края на второто полувреме, трансформираха радикално крайния излаз на футболното представление.

Поражението запрати миланския гранд на 13-то място във краткотрайното класиране, до момента в който съперникът им към този момент е шести с девет пункта.
 Снимка 444792
Източник:

Първото забавно състояние в срещата беше записано с настъпването на 10-ата минута. Хакан Чалханоглу извърши един от своите специалитети - директен свободен удар, който обаче мина на сантиметри от лявата греда.
 Антонио Касано не е впечатлен от футболните качества на Пауло Дибала

" Ако Ювентус залагат на него, няма да завоюват нищо през този сезон "

В 18-ата минута реферът Марко Гуида отсъди дузпа в интерес на " росонерите ", откакто Лоренцо Де Силвестри събори опитващия се да доближи до едно центриране португалец Леао. Зад топката застана Кжищоф Пьонтек, който резервира хладнокръвие и преодоля Салваторе Сиригу.

Малко след подновяването на играта, Торино можеше да възвърне тъждество. Симоне Верди се разноски всред защитата на Милан и стреля доста рисково. Донарума обаче беше на мястото си и избави уверено.
 Снимка 444793
Източник:

В 54-ата минута Пьонтек можеше да подари своя отбор с още по-голямо успокоение, но изстрелът му от непосредствена непосредственост профуча около дясната греда.

Оттук насетне започва пропадането на " росонерите ".

В 72-ата минута Андреа Белоти върна " биковете " в мача, откакто напредна мощно и от границата на наказателното поле не остави никакъв късмет на Джиджи Донарума. Случилото се ядоса ужасно доста аварийна пейка на гостите и основния съдия реши да ядоса гневния Пепе Рейна.

Но това не беше единствената тягост за миланистите. Пълният поврат беше реалност в 76-ата минута, когато Дзадза шутира мощно, Донарума избави, само че при добавката, акробатично със задна ножица, Белоти направи 2:1.

До края Милан наложи териториален напън, който имаше за цел да подсигури най-малко точката за " росонерите ". Опитите на Сусо, Кесие и други обаче се оказаха безпределно несполучливи.
 Снимка 444794
Източник:

В идващия кръг Торо играе с Парма, до момента в който миланистите ще търсят позитивен процес от мача си с Фиорентина.

ТОРИНО - МИЛАН 2:1

0:1 Пьонтек-дузпа (18 " ), 1:1 Белоти (72 " ), 2:1 Белоти (76 " )

СТАДИОН : " Олимпико "

СЪДИЯ : Марко Гуида

ТОРИНО : Сиригу, Ицо, Лиянко, Бремер, Аина, Ринкон, Басели, Де Силвестри, Верди, Дзадза, Белоти (резерви: Росати, Уйкани, Ансалди, Беренгер, Бонифаци, Джиджи, Едера, Фалке, Лаксалт, Мейте, Милико, Н " Колю)

МИЛАН : Донарума, Калабрия, Мусакио, Романьоли, Ернандес, Кеси, Бенасер, Чалханоглу, Сусо, Пьонтек, Леао (резерви: А. Донарума, Рейна, Билия, Бонавентура, Борини, Кастайехо, Конти, Дуарте, Габия, Крунич, Габия, Родригес, Ребич)