Мениджърът на Челси Томас Тухел, очаква Карло Анчелоти да води

...
Мениджърът на Челси Томас Тухел, очаква Карло Анчелоти да води
Коментари Харесай

Тухел е сигурен, че Анчелоти ще дойде в Лондон

Мениджърът на Челси Томас Тухел, чака Карло Анчелоти да води Реал (Мадрид) в сряда в първия дуел от четвъртфиналите в Шампионската лига сред двата тима. Анчелоти с ковид и в началото не пътува с " белите " за Лондон.

Победителят в шампионата приема испанския тим от 22 часа през днешния ден на стадион " Стамфорд Бридж ". По същото време Виляреал е хазаин на Байерн.

" Ще може да приказва с футболистите, даже да не бъде тук, само че аз знам, че той ще пристигна. Хубаво е всички да бъдат тук. Трябва да споделяме непрекъснато, освен с думи. Всички би трябвало да бъде част от това. Анчелоти е огромен треньор и огромна персона. Ще се радваме той да бъде тук измежду нас. Имам информация, че ще пристигна ", съобщи Тухел пред медиите.

Той приказва за провалянето на " сините " с 1:4 против Брентфорд във Висшата лига предходната събота.

" Преживяхме го много зле. Трябваше ни време, с цел да го преодолеем. Сега задачата пред тима е нова. Не ни харесва станалото и не е типично за нас. Считаме го за едно изключение. Вече сме на друга вълна. Знаем какво се изисква в идващия дуел. Имаме потребност от поддръжка. Трябва да играем по-силно, само че би трябвало и публиката да ни поддържа още по-мощно. Това би ни дало силата, от която имаме потребност. Очаква ни огромен мач. Двубоят от предходната година няма нищо общо. Не съм го включвал в подготовката за идния конфликт. Гледах последните срещи на Реал. Искаме да играем добре ", сподели още Томас Тухел.
Източник: bnr.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР