Манчестър Юнайтед се наложи над Тотнъм в сблъсък от International

...

Манчестър Юнайтед победи Тотнъм в британския сблъсък от International Champions Cup

Манчестър Юнайтед се наложи над Тотнъм в конфликт от International Champions Cup.

На стадион " Нонку " в Шанхай " алените дяволи " завоюваха с 2:1, откакто първи поведоха в резултата.

Това се случи в 21-ата минута, с попадение на Антони Марсиал. Перейра напредна и пусна към Марсиал, който стреля в близкия ъгъл на Гасанига.
 Манчестър Юнайтед пробва да надцака конкуренцията за Пепе

" Червените дяволи " търсят укрепване отдясно на офанзивата

С огромна доза шанс " шпорите " изравниха в 65-ата минута, когато удара на Лукас Моура се отклони в защитник на Юнайтед и заблуди Ромеро.

Иначе Марсиал можеше да открие след единствено 5 минути игра, само че топката се удари в лявата греда на вратата защитавана от Гасанига.
 Мата счита, че Пол Погба ще остане в Манчестър Юнайтед

" Влиянието му върху всички е извънредно положително "

Опасни влизания като цяло не липсваха, като и двата тима играеха нападателно.

На почивката Солскяер смени целия тим, а сътрудника му Почетино направи шест промени. Ерик Байи получи травма и напусна терена. Бранителят бе изнесен на носилка, а контузията на пръв взор изглеждаше сериозна. Туанзебе се появи на негово място.
 Манчестър Юнайтед контракти ас на Лацио

" Червените дяволи " взимат Милинкович-Савич

" Шпорите " стигнаха до равнене в 65-ата минута. Моура стреля от границата на наказателното поле, топката се отклони в Шоу и заблуди Ромеро.

Десет минути преди края Гомес вкара за 2:1, след асистенция на ветерана Хуан Мата.