Луис Суарес отбеляза хеттрик, а Лионел Меси направи невероятни пет

...

Меси и Саурес водят победата на Интер Маями с 6-2 в МЛС над Ню Йорк Ред Булс

Луис Суарес означи хеттрик, а Лионел Меси направи невероятни пет асистенции и гол през второто полувреме, когато необузданият Интер Маями победи Ню Йорк Ред Булс 6-2 в Мейджър Лийг Сокър.

Резервата с два гола Матиас Рохас провокира провалянето през второто полувреме от водача в Източната конференция Интер, откакто Ню Йорк водеше с 1-0 на почивката.

Без Меси, Маями бяха изгубили с 4:0 от Ред Булс в Ню Йорк през март, само че те повече от отмъстиха за тази загуба с безмилостно срутване през второто полувреме в събота.

Петте асистенции на Меси, които всички пристигнаха през второто полувреме, са нов връх за мач от МЛС и в този момент той има 10 гола и 12 асистенции в осем участия в лигата до момента този сезон.

Действайки зад Суарес, прекосяването на Меси през най-малките празнини, възползвайки се от телепатичното схващане на желанията му от някогашния му съотборник в Барселона, беше просто прекалено много за Червените бикове, които влязоха в мача трети на Изток.