Лудогорец“ победи с 3:1 руския Балтика“ (Калининград) в контролна футболна

...

Ново попълнение носи успех на Лудогорец“

„ Лудогорец “ победи с 3:1 съветския „ Балтика “ (Калининград) в контролна футболна среща.

Руснаците, които са 6-ти във второто равнище на локалния футбол, сътвориха първата голова опция в мача, пропусната от Голишев.

След това първенците ни взеха самодейността и на първо време Светослав Ковачев проби и подаде на празно пространство, като нямаше кой да засече топката в мрежата.

Жоао Паолу пропусна в 13-ата минута, а Кешеру в 19-ата.

В 25-ата минута Жоао Пауло към този момент откри резултата след независим пробив от ляво през трима и прокарана топка сред краката на Евгений Помазан.

15 минути откакто се появи на терена новото попълнение Якуб Свиерчок повиши на 2:0.

Той получи топката в наказателното поле, обърна се и с мощен изстрел прати топката за повторно в мрежата на руснаците.

В 73-ата минута руснаците върнаха едно попадение, откакто Натанаел не съумя да почисти топката след центриране от ляво.

Антон Кобиалко беше най-съобразителен, овладя кълбото и от 5 метра простреля Даниел Наумов.

Срещата приключи 3:1, откакто в 90-ата минута Якуб Свиерчок вкара второто си попадение в мача и с екипа на „ Лудогорец “.
Източник: bnr.bg