Лудогорец III победи с категоричното 4:0 Спортист в Генерал Тошево

...

Лудогорец III победи с 4:0 Спортист в Генерал Тошево

Лудогорец III победи с безапелационното 4:0 Спортист в Генерал Тошево в мач от X кръг на шампионата в Североизточна Трета лига.

„ Орлите “ откриха в 19-та минута след дузпа, тъкмо изпълнена от Георги Караиванов. Главният арбитър уточни бялата точка поради фал в наказателното поле против Давид Георгиев. В 40-та минута Петър Кирев удвои, още веднъж от углавен удар. Най-тежкото наказване във футбола бе отсъдено поради нарушаване против самия Кирев. При този резултат приключи първото полувреме.

След подновяването на играта разградчани стигнаха до класиката в 56-та минута. Никола Георгиев лиши от централния бранител на домакините, напредна и означи. Крайното 4:0 оформи Николай Николов в 89-та минута. Асистира му Радослав Петров.

Доволен съм от желанието и старанието на момчетата. Теренът бе тежък и това ни попречи да играем нашия футбол. Бързо обаче се приспособихме към изискванията и де наложихме изрично, разяснява старши треньорът Захари Сираков след края на дуела.
Източник: novinata.bg