Локомотив Пловдив и Етър завършиха наравно 0:0 в контролна среща,

...

Локомотив Пловдив и Етър не намериха път към гола

Локомотив Пловдив и Етър приключиха наедно 0:0 в контролна среща, която се игра в Симитли.

„ Смърфовете” можеше да поведат още в 8-ата минута, когато Бирсент Карагарен се озова самичък против вратаря, само че пропусна да се разпише. В 29-ата минута стражът на „ болярите” не се намеси добре след удар от фаул на Парвиз Умарбаев, след което топката излезе в корнер.

Три минути по-късно рисков удар с глава на Милош Петрович излезе в навън. В 35-ата минута Анатоли Господинов отрази подъл шут на Димитър Илиев.

В края на полувремето вратарят на Етър отрази удар от фаул на Умарбаев, който беше ориентиран под гредата.

В 53-ата минута вратарят на великотърновци отрази удар на влезлия на почивката Георги Минчев. В последната минута на срещата нападателят стреля с глава от комфортна позиция, само че не откри задачата.