Ливърпул спечели изключително драматично двубоя срещу Нюкасъл (2:1) от 5-ия

...

Късна драма на Анфийлд! Ливърпул оскуба свраките в 98-ата минута

Ливърпул завоюва извънредно трагично дуела против Нюкасъл (2:1) от 5-ия кръг на Висшата лига и по този начин стигна до втора победа за сезона. Победата бе изкована късно в добавенето на време на мача, когато Фабио Карвальо съумя да накаже " свраките ".

Отборът на немския пълководец Юрген Клоп имаше проблеми при започване на мача, а Нюкасъл се възползва от товаи и излезе напред в резултата в 38-ата минута след гол на новия нападател Александър Айзък.
 Арсенал - Астън Вила 2:1 във Висшата лига
5 от 5 за Арсенал в Англия! " Артилеристите " пречупиха Астън Вила в завладяващ мач

" Артилеристите " продължиха победната си серия

Равенството бе възстановено в 61-ата минута, когато Роберто Фирмино съумя да откри задачата за 1:1.

Бившият английски първенец доминираше до края на мача и стигна до триумфа посредством Фабио Карвальо, който със страховит удар от въздуха прати топката под напречната греда и донесе триумфа за Ливърпул в 98-ата минута.
 Манчестър Сити - Нотингам 6:0 във Висшата лига