Ливърпул. Ливърпул не успя да победи Нюкасъл на Анфийлд, след

...

Отменено попадение и гол за Нюкасъл в добавеното време на Анфийлд

Ливърпул. Ливърпул не съумя да победи Нюкасъл на " Анфийлд ", откакто позволи изравнително попадение в петата минута на добавеното време. Мачът от 33-тия кръг приключи наедно 1:1. Победата бе наложителна за мърсисайдци преди директния дуел сред Уест Хем и Челси по-късно през днешния ден.

Ливърпул обаче не я реализира и пропусна късмет най-малко за няколко часа да се настани на четвъртото място. В момента " алените " остават на точка зад директните си съперници, които са с мач по-малко. Мохамед Салах откри резултата още в третата минута и стана първият футболист на мърсисайдци, който отбелязва 20 или повече гола в три разнообразни сезона във Висшата лига. Играчите на Юрген Клоп още веднъж пропуснаха куп чисти положения и още веднъж бяха осъдени за това в края. Джо Уилок изравни резултата в 95-ата минута.
Източник: focus-news.net