Ливърпул допусна едно от най-големите си поражения в Шампионската лига

...

Фантастичен Наполи заби 4 шамара на Ливърпул в Шампионската лига

Ливърпул позволи едно от най-големите си провали в Шампионската лига довечера, откакто загуби с 1:4 гостуването си на Наполи.

Италианците надиграха изрично британския гранд през първото полувреме и вкараха първия си гол посредством Желински от дузпа още в 5-та минута. Малко по-късно домакините получиха втора дузпа, само че Осимен пропусна.
 Интер - Байерн (Мюнхен) 0:2 в Шампионската лига
Байерн удари Интер на " Сан Сиро " и записа значим триумф в " групата на гибелта "

Вижте детайлности

Натискът от страната на Лучано Спалети и неговите момчета продължи и донесе още два гола в мрежата на Алисон, откакто Ангиса и Симеоне съумяха да матират вратаря на Ливърпул.

Катастрофата на Ливърпул стана още по-голяма, откакто Желински се разписа за 4:0 в 47 минута, само че въпреки всичко Ливърпул съумя да върне едно попадение посредством Луис Диас в 49-а минута.
 Снимка 586635
Източник:

До края на мача повече попадения не паднаха. В другия мач от групата Аякс разруши Рейнджърс с 4:0 и по този начин Наполи и нидерландците взеха задатък след първите дуели в група А на Шампионската лига.