Левски спечели първа победа, откакто като треньор на тима се

...

"Левски" най-сетне победи след идването на Станимир Стоилов

" Левски " завоюва първа победа, откогато като треньор на отбора се завърна Станимир Стоилов - 2:1 над " Локомотив 1929 " (Сф), като освен това направи поврат в мача от 11-ия кръг на Първа лига. Успехът е едвам трети за " сините " от началото на шампионата и ги изкачи от предпоследното 13-о място в, на 7-о с актив от 11 т.

" Локо 1929 " откри резултата още въ 2-ата мин. Тогава Александров напредна в наказателното поле на " сините " и шутира, топката отскочи от напречната греда, а дебнещият наоколо Октавио я довкара във вратата.

" Левски " изравни в 37-ата, когато Здравко Димитров получи топката диагонално в наказателното поле от Борислав Цонев и със мощен удар с левия крайник направи вратаря Любенов беззащитен.

Пълният поврат стана факт 20 минути по-късно. Билал Бари получи дълъг пас, надбяга отбраната и с левия крайник осъществя за 2:1. Голът бе прегледан за засада от системата ВАР, само че в последна сметка бе отчетен за постоянен. Това бе първи гол на Бари в Първа лига.

В 70-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа, защото Михайлович игра с ръка в наказателното поле само че " сините ". Зад топката застана Крачунов, само че вратарят на " Левски " Николай Михайлов предугади ъгъла и избави.
Източник: segabg.com