Левски направи трето равенство в зимните контроли от подготовката си

...

Пред погледа на Сираков "Левски" направи трето равенство

" Левски " направи трето тъждество в зимните контроли от подготовката си в Турция - 2:2 против водача в словенското първенство  " Марибор ".

Пред погледа на притежателя на клуба Наско Сираков и брачната половинка му Илиана Раева, които дойдоха при тима през вчерашния ден, " сините " поведоха в 36-ата мин. с попадение на Хосе Кордоба. След това обаче " Левски " позволи бърз поврат, като единствено за три минути (между 42-ата и 45-ата) " Марибор " поведе с голове на Ян Репас  и Джордже Иванович. Здравко Димитров донесе равенството, като се разписа в 77-ата мин.

Треньорът на " сините " Станимир Стоилов избра титулярен състав извънредно от млади футболисти. На вратата бе 7-годишният Пламен Андреев. В отбрана започнаха Патрик-Габриел Галчев (20), Ван дер Каап (23), Хосе Кордоба (20) и Цунами (26). Новото попълнение Филип Кръстев (20), Асен Митков (16) и Андриан Краев (22) бяха халфове, а в офанзива действаха Марин Петков (18), Димитър Костадинов (22) и Билал Бари (24).

В предходните си два контролни мача в Турция " Левски " направи 1:1 с полския " Гурник " и с чешкия " Бохемианс ". Четвъртата инспекция на отбора ще е на 1 февруари с локалния " Генчлербирлиги ".
Източник: segabg.com