Левски и Царско село завършиха при резултат 0:0 в последната

...

Левски и Царско село завършиха 0:0

Левски и Царско село приключиха при резултат 0:0 в последната си контрола преди началото на пролетния дял от шампионата, играна на „ Герена “. За „ сините “ в игра се завърна Георги Миланов.

Срещата стартира с замяна на обстановки. Гостите имаха опция да поведат във втората минута, когато Валентино Пулиезе не съумя да откри очертанията на опразнената врата, а в 4-ата Асен Митков центрира в наказателното поле, където Хадим Ндиае излезе, с цел да улови.

В 16-ата минута Седрик Каломбо проби отляво и откри Валентино Пулиезе, само че той стреля неопределено. В 25-ата минута Левски стигна до най-хубавата си опция. След добра композиция сред Георги Миланов и Радослав Цонев първият излезе очи в очи с Хадим Ндиае, само че стражът на Царско село съумя да отрази удара му.

В 34-ата минута удар на Реда Каса от Царско село се отби в страничната греда.

За втората част юношата Атанас Килов размени Хосе Кордоба. В 62-ата минута и двата отбора направиха по няколко смени. Две минути по-късно след центриране от корнер на Радослав Цонев Асен Митков отклони топката към Келиан ван дер Каап, само че не се стигна до попадение за " сините ".

В идващите минути темпото на игра бе много ниско, като рисковите обстановки липсваха. В 76-ата минута Ван дер Каап стреля с глава след центриране от корнер, само че около вратата. Минута по-късно нидерландският бранител на Левски почисти топката от голлинията.

В 86-ата минута Алесандро Мартела получи втори жълт картон и бе изпъден от игра. На негово място влезе Кристиян Николов.
Източник: bnr.bg