Летящ старт за Хебър в новия шампионат на Втора лига!

...

Летящ старт! Хебър с историческа победа над Янтра

Летящ старт за Хебър в новия шампионат на Втора лига! След съвършено изигран в тактическо отношение мач пазарджиклии се постановиха с 2:0 над Янтра(Габрово) в дуел от 1-вия кръг на Втора ПФЛ и реализираха първа победа като посетител над този съперник в формален мач. В досегашното съревнование сред двата клуба хебърци не познаваха триумфа над габровци в срещите надалеч от вкъщи. Дебютантът за пазарджиклии Емануил Манев-Манев откри резултат на стадион „ Ангел Кънчев”, в Трявна, където Янтра посрещна Хебър, а Живко Петков фиксира крайното 2:0 в 60-та минута. През първата част и двата тима имаха по една греда.

Официален дебют за пазарджишкият отбор на мача в Трявна записаха Емануил Манев, Радослав Терзиев, Мартин Михайлов, Александър Бастунов, Иво Михайлов и Олег Димитров, като първите четирима започнаха като титуляри.

Историческият триумф на хебърци на стадион " Ангел Кънчев " в Трявна онлайн изгледа компактна, само че гласовита агитка от Пазарджик, която придружи " гробарите " в дребното градче от северното подножие на Тревненската планина.

Хебър: Петър Дебърлиев, Георги Търтов, Мартин Михайлов(90-Стойчо Папазов), Радослав Терзиев, Мартин Вълчинов, Георги Каракашев(71-Олег Димитров), Александър Бастунов(90-Жак Пехливанов), Евгени Игнатов(к)(71-Тодор Чаворски), Емануил Манев, Октай Хамдиев, Живко Петков(61-Ивайло Михайлов)
Източник: marica.bg