Кристиано Роналдо за пореден път се оказа спасител на Манчестър

...

Роналдо отново вкара и спаси Юнайтед срещу Челси

Кристиано Роналдо за следващ път се оказа избавител на Манчестър Юнайтед. Португалецът се разписа против Челси, а срещата на " Олд Трафорд " приключи 1:1.

Маркос Алонсо откри резултата след час игра, само че секунди по-късно Роналдо изравни. Кристиано е отбелязал последните пет попадения на " алените дяволи " и осем от последните девет гола на Юнайтед.

Равенството още повече понижи възможностите на отбора на Ралф Рангник да се добере до четвъртото място. Манчестър Юнайтед изостава на пет точки от четвъртия Арсенал, само че е изиграл два мача повече. " Червените дяволи " и Челси приключиха наедно в четвърти следващ мач.

Преди дуела почитателите на Ман Юнайтед още веднъж проведоха протестно шествие против притежателите на клуба - семейство Глейзър. Част от последователите съзнателно пропуснаха началото на срещата, като на " Олд Трафорд " се виждаха хиляди празни места. При предходното домакинство, което бе против Норич, почитателите влязоха на стадиона в 17-ата минута.
Източник: lupa.bg