Кристиано Роналдо отбеляза гол № 850 в кариерата си при

...

Роналдо вкара 850-и гол

Кристиано Роналдо означи гол № 850 в кариерата си при успеха на своя Ал Насър над Ал Хазъм с 5:1 като посетител в мач от V кръг от шампионата на Саудитска Арабия. Португалската футболна звезда e най-резултатният настоящ футболист сега. Той се разписа в 68-ата минута за 4:1, 10 минути преди сенегалецът Садио Мане да оформи крайното 5:1.
За португалеца това беше шесто попадение в последните три срещи, като той записа и две асистенции. Ал Насър пък е в серия от три следващи победи в шампионата откакто започва с 2 загуби.
„ Още едно ужасно показване от тима. Продължаваме да напредваме. 850 гола в кариерата и не преставам да броя “, написа 38-годишният Кристиано Роналдо в обществените мрежи.
Тимът на Ал Насър се изкачи на шесто място в класирането в Саудитска Арабия с 9 т.
Източник: duma.bg