Кирил Десподов реализира два гола за категоричната победа на ПАОК

...

Десподов вкара два гола за ПАОК при успех над Волос

Кирил Десподов осъществя два гола за безапелационната победа на ПАОК с 5:1 като посетител на Волос. Мачът беше от 19-ия кръг в шампионата на Гърция.

Капитанът на българския народен тим осъществя първия и третия гол в интерес на черно-белите. Десподов стартира като титуляр и остана на терена до 68-ата минута, когато беше сменен от Андрия Живкович.

Българският нападател даде задатък на орлите в 22-ата минута. Австриецът Томас Мург повиши на 2:0 в спомагателното време на първата част. Кирил Десподов още веднъж беше прецизен във вратата на домакините, разписвайки се след подаване на Мург. Бразилецът Тайсън и Стефанос Цимас в последните 20 минути от срещата направиха 1:5.

Националът има 7 гола и 7 асистенции в шампионата с екипа на ПАОК. Тимът от Солун е преди всичко с актив от 44 точки и има девет победи в последните 10 мача. Изключението беше.
Източник: flashnews.bg