Кики пратил Ицо да коландрят образованието в бъдещото правителство на

...
Кики пратил Ицо да коландрят образованието в бъдещото правителство на
Коментари Харесай

Ива Николова гневно: Задници непрокопсани, не давайте образованието на лигльо и наркоман като Ицо Хазарта! Макар че това е нивото на Румен Радев

Кики пратил Ицо да коландрят образованието в бъдещото държавно управление на П-тата на двамата харвардски аферисти.

Тази фактология приказва единствено за едно - че живеем в някакъв тъп, но доста тъп анекдот. Защото в случай че това, че Ицо Хазарта се грижи за образованието на подрастващите у нас, не е анекдот, значи сме заорали толкоз дълбоко в дъното, че излизане няма.

А пък това, че Кики, тоест, че закононарушителят, престъпил и Конституцията, Кирил Петков, ще става министър председател на клетата ни страна членка на Европейски Съюз и НАТО, даже не е анекдот. Това е някакъв неразвит сюжет на Камю, Сартър и Бекет, взети дружно. Макар че тъкмо този сюжет би се опрял даже на тях.
свързани новини113446на 13.10.202170776на 11.10.2021
Но какви са тия Камю, Сартър и Бекет, въпреки и взети дружно, спрямо родния исполин на мисълта Румен Радев, който наплоди всичко това не на хартия, а в действителността и право на главите ни?

Сега към този момент ясно ли е за какво по времето на Румен Радев не залагаме на разните му там Камю, Сартър и Бекет, а на Ицо Хазарта? Защото всеки съди за всичко по себе си. И в образованието взаимен, напряко алтер его на Румен Радев, е Ицо Хазарта. За " първата дама " дори не загатваме - стига единствено да се схванат за метъла, другото си е ОК. Свикнала е Деса с тия работи още от чалгаджията Славчо през фолкаджията Сашо Роман насам. Явно в тоя ред на креативен търсения и Румен Радев си е намерила.

Колкото до П-тата на Кирчо и Кокорчо, както нежно назовават измежду народа двамата харвардски аферисти, те са синхронни с концепцията на Ицо Хазарта за п-та.

Който не има вяра, ето му и откъс от въпросния Ицо:

" Дай ми един от ония партийни куфари,
да купа на пет п*тки мини купъри. "

Видно е, че неговите разбирания за каквото и да било се простират в необятния диапазон от дрогата до явно проваления му сексуален живот с депутатски съпруги.

Ей по този начин си го показва Ицо Хазарта животеца: " Нон стоп, нон стоп, индийски коноп, нон стоп марихуана в задния ми джоб”.

А сетне:

" Твоята жена е мойта порно горделивост.
(Някой би трябвало да поеме политическата отговорност!)
Батко, дали да ти не се*ем на устенцата.
На жена ти вършим синки по коленцата.
Тя обаче погледна в твоята паница,
по тази причина остана единствено в моята чи*ия. "

Жив да го ожалиш, клетника.

Обаче жалостта ни към Ицето се пречупва тъкмо тук, тъй като от през вчерашния ден с леката ръка на Кикито се захвана с образованието на децата ни.

Та по тази причина дано го кажем ясно и непосредствено, по ицовски, та да ни схванат. Иначе няма да ни схванат. С учения приказваш като учен, с каруцаря - като каруцар. Иначе - к.р за консенсуса.

Слушайте в този момент, задници непрокопсани. Доста гадости ви оставихме да сътворите. Тичате из живота ни с разкопчани панталони, като в социална бахча (изразът е на Илия Бешков, различен път ще ви изяснявам кой е, само че е за ей такива като вас).

Не ставате за клин за каца, както се видя от всичкото ви престояване по върховете на страната и изключително в този момент, щом сте дали на някакво си нещо Ицо Хазарта да се занимава с бъдещето на образованието. Явно и за бостански плашила не ставате, тъй като и гаргите ще ви се смеят поради това.

Обаче пипнете ли децата ни, за чието обучение българинът постоянно е късал от залъка си, дадете ли бъдещето им в ръцете на тоя глезльо, на който дрогата му изпила мозъка, спукана ви е работата. Остава единствено да вкарате безсмъртното му творчество в читанките и жална ви майка тогава, никак не се съмнявайте.

Защото българинът всичките ви тъпотии може да глътне - и цените на тока и газта, и вакханалията с цените на стоките от първа нужда, и малоумията на Бойко Рашков, и новия длъжностен правосъден министър Иван Демержиев, тоя като че ли фиктивен от Илф и Петров Алхен, който " бе срамежлив изпечен апаш. Цялото му създание протестираше срещу кражбите, само че той не можеше да не краде. Крадеше и се срамуваше. Крадеше непрекъснато, непрекъснато се срамуваше и заради това неговите безпрепятствено избръснати бузички постоянно пламенееха от руменината на разстройването, срама, стеснителността и неловкостта... ".

Както глътнаха сякаш изборната победа на Кирчо и Кокорчо. Както глътнаха и сякаш презибирането на Румен Радев.

Но бъдещето на децата си в ръцете на наркоман и перверзник няма да глътне. Голям пердах ви чака за това, да знаете. Истински пердах, не размахан пестник на площада пред президентството. А същински юмруци в тъпите ви сурати.

И едно злокобно наказване: да научите наизуст цялото творчество на Ицо Хазарта и обществено да го изпълнявате по три пъти дневно. Те тогава към този момент ще реализираме консенсус и за това кой би трябвало да се занимава с образованието в България. Един тип, и вие ще разберете.

Тогава ще видите кон фасул яде ли и по какъв начин се тропат хора и ръченици на гърба на стотици умряли и почернени фамилии поради цялостната ви несръчност и бездарие. Тъй че - мислете му!
Източник: pik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР