Казахстан остана непобеден в Лигата на нациите, макар да изпусна

...

Беларус се добра до равенството срещу Казахстан

Казахстан остана непобеден в Лигата на нациите, въпреки да изпусна победа, и приключи наедно 1:1 против Беларус в мач от група 3 на Лига “C ”. Двубоят бе изигран под проливния дъжд в Белград, защото символичните домакини в срещата са осъдени да домакинстват на безпристрастен терен поради войната в Украйна.

Голмайсторът Абат Аймбетов даде ранна преднина на своя отбор още в 13-ата минута с глава. До края на първата част те имаха още няколко шанса да отбележат, само че това по този начин и не стана. Символичните домакини подвигнаха оборотите през втората част в опит да доближат до равенството. Влавислав Милкевич донесе точката на играчите на Георгий Кондратиев.

С това тъждество Казахстан резервира първото си място в групата със 7 точки, само че Словакия, която реализира победа по-рано през днешния ден, към този момент заема второто единствено с точка по-малко. От своя страна Беларус е на трето място в класирането едвам с 2 точки, а Азербайджан заема последната позиция с 1 точка.
 Израел реализира цялостен поврат над Албания и оглави своята група Израел реализира цялостен поврат над Албания и оглави своята група 11 юни | 00:08 148 0  Франция още веднъж разочарова в Лигата на нациите Франция още веднъж разочарова в Лигата на нациите 10 юни | 23:45 772 1  Завършиха късните мачове от Лигата на нациите Завършиха късните мачове от Лигата на нациите 10 юни | 23:43 32738 21  Пашалич донесе успеха на Хърватия против Дания Пашалич донесе успеха на Хърватия против Дания 10 юни | 22:37 2671 3  Азербайджан стигна финала на европейското по мини футбол Азербайджан стигна финала на европейското по мини футбол 10 юни | 21:18 2210 4  Латвия и Молдова сервираха на почитателите трогателен мач с шест гола Латвия и Молдова сервираха на почитателите трогателен мач с шест гола 10 юни | 21:09 860 1 Виж всички Водещи Новини  Националите катастрофираха тежко в Грузия, Тодор Неделев е в болница (видео) Националите катастрофираха тежко в Грузия, Тодор Неделев е в болница (видео) 10 юни | 23:25 20877 85  Вижте рейса на националите след злополуката (галерия) Вижте рейса на националите след злополуката (галерия) 11 юни | 00:06 3559 3  Горкият български футбол! Горкият български футбол! 10 юни | 20:10 28473 85  Лига на нациите: България - Германия 1:1! Следете мача ТУК!!! Лига на нациите: България - Германия 1:1! Следете мача ТУК!!! 11 юни | 00:17 3843 5  Завършиха късните мачове от Лигата на нациите Завършиха късните мачове от Лигата на нациите 10 юни | 23:43 32738 21 Класиране Програма