Изключително престижен успех над шампиона на Австрия Ред Бул Залцбург

...

ЦСКА подчини шампиона на Австрия

Изключително влиятелен триумф над първенеца на Австрия Ред Бул Залцбург реализира тимът на ЦСКА в последната си инспекция на лагера в алпийската страна.
 Нов в ЦСКА: Дължа на Ивелин Попов едно огромно благодаря
" Червените " се постановиха с 1:0, а попадението означи бразилецът Евандро в 35-ата минута. Местният тим можеше да изравни, само че босненският национал Смаил Превляк пропусна дузпа, като прати топката над вратата.

Двубоя с Ред Бул Залцбург пропуснаха Диего Фабрини, Денис Давидов и Илия Шаламанов, които са с леки травми, само че ще са разполагаем на треньорския щаб за контролата против Вихрен в събота, когато ще бъде показан тимът за новия сезон.

Иван Турицов продължава своето възобновяване и също не взе присъединяване в днешния мач.

Греъм Кери пък се прибра в родината си по предварителна сделка с клуба, само че ще бъде в състава за последната инспекция в София.

Така ЦСКА се завръща от лагера без нито едно тъждество в инспекциите.

В Австрия ЦСКА победи с 3:0 чешкия Прибрам. Последва загуба от противника на Лудогорец в първия кръг на Шампионската лига - Ференцварош с 0:1, както и ново проваляне от украинския гранд Шахтьор (Донецк), още веднъж с 0:1.

ЦСКА се прибира в София в четвъртък вечер. Тимът ще дойде на Терминал 2 на Летище София с полет от Мюнхен в 18:40 часа.
Източник: offnews.bg