Изказване на старши треньора Златомир Загорчич при победата на Славия

...

Златомир Загорчич: Не играхме това, което искахме

Изказване на старши треньора Златомир Загорчич при успеха на Славия с 2:1 след продължения при гостуването на втородивизионния Спортист (Своге) в шампионата за купата на България:

“Доволен съм единствено от резултата. Не играхме това, което искахме. Трябваше да направляваме нещата. Вкарахме в последната минута на първата част, а по-късно допуснахме неточности в отбрана. Позволихме на съперника да изравни резултата. След това непременно гонихме нов гол. Успяхме да се разпишем през първото продължение и победихме с 2:1.

Нямаше терзание, може би беше подценяване още през цялото време на мача. Мислехме, че няма да ни е мъчно, макар че говорихме през цялата седмица да няма подценяване и да сме съсредоточени.

Ще гледаме и двете – шампионата и купата. Искаме да създадем повече, а всеки мач ще играем за победа. ”
Източник: novinata.bg