Играчът на Щурм Грац Кирил Десподов си е направил тест

...
Играчът на Щурм Грац Кирил Десподов си е направил тест
Коментари Харесай

Десподов: Няколко тима питаха за мен

Играчът на Щурм Грац Кирил Десподов си е направил тест за ковид, който за благополучие се оказал негативен. Това призна самият футболист пред Kronen Zeitung. На тест е бил подложен и братът на нападателя.

Десподов също по този начин съобщи, че има няколко тима, които се интересуват от него. За момента обаче той не мисли за трансфер.

" Спринтирам още веднъж, скачам и упражнявам с топка. От няколко дни съм на 100%. Тренирам в планините или парковете. Правя го постоянно, като тренировките са положителни. Истина е, че с брат ми си направихме проби, само че за благополучие и двата бяха отрицателни. В контакт съм с клуба, само че в този момент полетът не е алтернатива. Може би ще би трябвало да се прибера с кола. Всички би трябвало да сме здрави. Ще изчакам още, тъй като не желая да се завърна в Грац и да съм под карантина две седмици. Искам да упражнявам и да играя допустимо най-скоро. Не в този момент е времето да приказваме за прехвърляния. В контакт съм с Щурм, които може би желаят да удължат наема ми и през идващия сезон. Няколко отбора запитаха за мен мениджъра ми, само че в този момент не съм фокусиран върху прехвърляния ", изясни родният футболист.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР