Фолкпевицата Роксана е пред развод с втория си мъж, който

...
Фолкпевицата Роксана е пред развод с втория си мъж, който
Коментари Харесай

Роксана пред развод? Направи много лични признания

Фолкпевицата Роксана е пред бракоразвод с втория си мъж, който е доста по-млад от нея. За това описа самата тя в тв ефира.
 
                             

В огромно изявление за Нова телевизия изпълнителката призна: „ Прощава Господ, а аз не съм Господ. Но не се живее единствено с взаимни отстъпки и прошки, тъй като те стартират да стават табиет и губят цената си. Не желая да споделям нищо повече, тъй като несъмнено връзките ни са разтърсени, само че не знам какво ще се случи в утрешния ден ”.
 
                           

37-годишната фолкаджийка има двама сина от двама разнообразни мъже. Големият Даниел Димитров е към този момент на 21 години и е поел по своя път. Малкият, плод на любовта с Александър, носи негово име.

В изявлението Роксана показа, че нещото, с което не може да се съгласи, е слободията, а откровено я гневи развратът.

„ Виждам деца по нощните заведения, които вършат страшни неща. Отвращава ме даже държанието на мои колежки ”, разяснява още изпълнителката, която очевидно се е нагледала на всевъзможни неща по клубовете, в които има участия.
Източник: woman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР