Етър Велико Търново стартира успешно поредицата от контроли по време

...

Етър надигра Литекс по време на зимната подготовка

Етър Велико Търново започва сполучливо поредицата от контроли по време на зимната подготовка. „ Виолетовите “ победиха като посетители с 2:1 Литекс, като го обърнаха с попадения на Пати в 31-ата и Мартин Моран в 53-ата минута. Домакините от Ловеч откриха резултата в 14-ата минута.

В понеделник Етър отпътува на предсезонен лагер в Поморие, който ще продължи до 2 февруари. Там ще се изиграят 4 контролни срещи. На 24 януари „ виолетовите “ гостуват на Черноморец (Бургас). На 27 януари те ще срещнат Янтра (Габрово), а на 31 януари – Септември (София). Съперник на 2 февруари ще бъде Спартак (Пловдив).

След това тимът се завръща във Велико Търново, а последната контрола преди старта ще бъде на 9 февруари против Локомотив (Пловдив) в Стара Загора.