Емполи и Киево поделиха точките след голово равенствоОтборите на Емполи

...

Емполи и Киево поделиха точките след голово равенство

Емполи и Киево поделиха точките след голово тъждество
Отборите на Емполи и Киево приключиха наедно 2:2 в среща от 22-ия кръг на италианската Серия А. Гостите откриха резултата по-късно над половин час игра след точната намеса на Емануеле Джакерини.

В края на първата част,,летящите магарета “ удвоиха задатъка си посредством Мариуш Степински, само че вместо да се отдръпват с удобна преднина на почивката,,,жълтите “ позволиха разколебаване и Емполи ги наказа посредством Франческо Капуто. Отново той бе прецизен в 52-та минута, с цел да възвърне паритета на,,Карло Кастелани “.

До края на дуела не паднаха нови попадения и по този начин двата отбора поделиха точките. Емполи продължава да бъде покрай зоната на изпадащите, като е на четири точки от намиращия се под чертата отбор на Болоня. Киево пък остава финален на девет точки от избавителната зона, където е съставът на Удинезе. В идващия кръг Емполи гостува на Лацио, до момента в който Киево приема вкъщи Рома. /БГНЕС
Източник: bgnes.com