Двама футболисти на Атлетико Мадрид са с контузии след вчерашната

...

Двама от Атлетико с травми след битката в Лисабон

Двама футболисти на Атлетико Мадрид са с травми след вчерашната четвъртфинална среща в шампионата Лига Европа против Спортинг (Лисабон). Защитникът Люка Ернандес е получил удар в лицето и беше сменен на почивката от Шиме Върсалко. В 52-ата минута на мача промяна изиска и нападателят Диего Коща, вместо който на терена се появи Фернандо Торес.

Степента на сериозността на контузиите към момента не е конкретизирана. Атлетико се класира за полуфинал в шампионата Лига Европа с общ резултат 2:1, откакто нощес отстъпи с 0:1 и през днешния ден чака да научи идващия противник. " Надявам се, че спечелването на Лига Европа ще бъде една утешителна премия за нас, в случай че не успеем да се преборим с Барселона за купата в Испания. За себе си мога да кажа, че очаквам резултатите от медицинския обзор ", съобщи Диего Коща. Лига Европа 1/4 кръг, четвъртък 12 април  Спортинг (Лисабон) 1:0краен резулат  Атлетико Мадрид