Дунав 0 : 0 Етър В. Търново 58′ Бадара влиза

Бадара влиза на мястото на Петков.
53′
Шопов влиза на мястото на Георгиев.
50′
Опит на футболистите на Дунав да натикат противника в личната му половина в първите 5 минути на второто полувреме.
46′
Скерлев е заменил Минев на почивката.
45′
Начало на второто полувреме.
45+2′
Край на първото полувреме.

42′
Много едва футболно равнище досега, което обуславя и неналичието на голови положения в мача.
32′
Играта се води най-вече в средата на терена, като може да се каже, че гостите от Велико Търново са с една концепция по-активни в последните 10 минути.
22′
Добра офанзива на Етър по левия фланг приключва с удар на Иван Стоянов фронтално пред наказателното поле, който обаче е блокиран от бранител на Дунав.
20′
Карагерен съумя да влезе отляво в наказателното поле, само че острото му центриране по земя към Будинов е пресечено от Христо Иванов.
17′
Етър съумява последователно да изнесе играта в центъра на терена.
14′
Удар на Диян Димов от фаул е избавен от вратаря на Етър - Христо Иванов.
8′
Домакините пробват да открият напън в началните минути, до момента в който " болярите " разчитат главно на дълги подавания.
3′
Карагерен засича центриране с глава, топката е уловена без проблем от вратаря на Етър.
2′
Жълт картон за Апостолов.
1′
Начало на мача!
Състав 86. Станислав Антонов 1. Христо Иванов 6. Христо Попадийн 25. Сашо Александров 22. Михаил Милчев 21. Венцислав Василев 4. Петър Патев 20. Яни Пехливанов 23. Христофор Хубчев 14. Веселин Минев 11. Диян Димов 88. Йордан Апостолов 31. Красимир Станоев 17. Чавдар Ивайлов 77. Бранимир Костадинов 73. Иван Стоянов 20. Димитър Георгиев 30. Димо Атанасов 7. Бирсент Карагерен 8. Румен Руменов 9. Мирослав Будинов 9. Иван Петков Треньор Веселин Великов Станислав Генчев Резерви 33. Александър Конов 12. Кирил Акалски 24. Преслав Петров 4. Иван Скерлев 5. Тейнур Марем 11. Стефан Неделчев 21. Олексей Ларин 7. Мартин Станкев 10. Васил Шопов 89. Само Бадара 8. Андреас Васев 20. Тодор Колев 94. Юлиан Ненов 91. Цветомир Тодоров
Дунав приема Етър на стадиона в Русе в финален мач от 4-ия кръг на шампионата от Първа лига. Любопитното е, че " драконите " на Веселин Великов ще търсят първи триумф на личния си стадион за новия сезон.

До момента Дунав е изиграл един домашен мач, в който приключи при тъждество 1:1 против Берое.

Етър пък изобщо няма победа от старта на Първа лига. " Болярите " на Станислав Генчев изгубиха от Локомотив (Пловдив) в дебютния си мач в елита, стигнаха до тъждество против новака Витоша, а в предишния кръг позволиха проваляне от Верея.