Добруджа, управлявана от Емил Киров, запази лидерската си позиция в

...

Добруджа прегази ЦСКА и запази лидерството в WINBET е-футбол лига

Добруджа, ръководена от Емил Киров, резервира лидерската си позиция в WINBET е-футбол лига, откакто победи и ЦСКА от 90-те до наши дни на Пламен Димитров. Двубоят беше излъчен през вчерашния ден по Sportal TV. Резултатът беше открит по трагичен метод в 48-ата минута, откакто Бодуров си вкара автогол и домакините от Добрич поведоха. В 78-та минута Бербатов съумя да означи изравнителен гол, само че няколко минути по-късно отборът на Добруджа още веднъж поведе с удар на Михалков (83 мин.). Срещата завърши при резултат 2:1.

Във втория ефирен мач от WINBET e-футбол феновете на Sportal TV станаха очевидци на цялостен поврат в дуела сред Милен Манчев с Ботев (Враца) и Петър Петров, управляващ Ботев (Пловдив). Жълто-черните означиха първото попадение в добавеното време на първото полувреме посредством Тонев (45+1 мин.). Още в първите минути от втората част настъпи поврат, откакто Манчев (50 мин.) и Станиславлиевич (54 мин.) вкараха два бързи гола. Второ попадение на Станиславлиевич в 63-ата мин. и Лагоа в 89-ата мин. оформиха крайния резултат на 4:1.

WINBET е-футбол лига се провежда от „ Спортс Мениджмънт България “ и се излъчва извънредно от Sportal TV всеки работен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за шампионата бихте могли да откриете на уеб страницата efootball.bg.