Димитър Бербатов отново игра за Манчестър Юн и отбеляза гол

...

Димитър Бербатов отново вкара гол на "Ливърпул"

Димитър Бербатов още веднъж игра за " Манчестър Юн " и означи гол против " Ливърпул ". Това се случи в благотворителен мач на ветерани на двата тима, игран на стадион " Анфийлд ".

41-годишният някогашен нападател на " Юнайтед ", " Тотнъм ", " Фулъм ", " Байер ", " Монако " и други откри резултата преди почивката. През втората част обаче " Ливърпул " обърна до 2:1 с попадения на Марк Гонсалес и Флоран Синама-Понгол.

Сред съотборниците на Бербатов личаха популярни футболисти на " Червените дяволи " от предишното - Рой Кийн, Яп Стам, Денис Ъруин, Антонио Валенсия, Майкъл Карик, Карел Поборски и други

За " Ливърпул " пък играха Мартин Шкъртел, Йежи Дудек, Чаби Алонсо, Луис Гарсия, Глен Джонсън, Роби Кийн и т.н.
Източник: segabg.com