Дамският национален отбор на България до 19 години загуби втория

...

Момичетата до 19 години загубиха от Холандия с 1-3 гейма

Дамският народен тим на България до 19 години загуби втория си мач на Европейското състезание в Дуръс (Албания) от Холандия с 1-3 (16-25, 22-25, 25-22, 23-25). В първия дуел нашите девойки отстъпиха пред Полша с 0-3 гейма.

Волейболистките победиха Германия с 3-2 гейма в Римини

Днес е третият мач от шампионата в Италия против Турция

Момичетата на Асен Методиев разпростряха капацитета си единствено през третия сет. През останалото време " лалетата " преобладаваха. В последната част играта беше равностойна, само че набраната инерция донесе минималния триумф на холандките.

Александра Миланова се отличи с 14 точки. Александра Георгиева добави 10 точки. От победителките Аник Майерс беше безпощадна с 18 точки.

Днес " лъвиците " ще играят с тима на Италия от 21:00 часа. Българките са на предпоследното пето място в група " A " с един извоюван гейм, пред домакините от Албания.