Черноморец (Бургас) спечели гостуването си в Стралджа на ФК Ямбол

...

Седем гола в Ямбол! Радост за „акулите“

Черноморец (Бургас) завоюва гостуването си в Стралджа на ФК Ямбол с 4:3. Двубоят е от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Обратите в резултата резервираха интригата.
 Веско Великов: Излизаме за победа против всеки Веско Великов: Излизаме за победа против всеки
Четвърт час след началото, бургазлии към този момент бяха напред в резултата с попадението на Сава Савов. След още толкоз време Григор Долапчиев удвои. Ямболският отбор обаче отвърна с голове на Александър Андонов от дузпа и Ангел Костов за 2:2 на почивката. Скоро след нея обрата стана факт с втори гол от дузпа на Андонов за 3:2. „ Акулите “ нанесоха своя удар единствено за 4 минути.
 Във ФК Ямбол не считат, че са обречени против „ акулите “ Във ФК Ямбол не считат, че са обречени против „ акулите “
Милен Танев се възползва от асистенция на съотборник и изравни в 75-ата. Малко по-късно Христо Георгиев обезпечи трите точки за Черноморец.