Челси запази електрическата си голова форма у дома и засили

...

Челси засили надеждите си за осигуряване на европейския футбол, като разби Уест Хям

Челси резервира електрическата си голова форма вкъщи и ускори очакванията си за европейски футбол с победа с 5-0 над Уест Хям.

Отборът на Маурисио Почетино към този момент означи 22 гола в последните си шест мача от Висшата лига на Стамфорд Бридж и тук имаше отмереност в офанзивата им, която можеше да даде доста повече от петте, които трансферираха нещастните посетители.

Челси водеше с трима на почивката. Първо Коул Палмър вкара 21-ия гол в лигата за дебютния си сезон в западен Лондон, насочвайки свободна топка в корнер, след което Конър Галахър означи от воле.

Нони Мадуеке вкара трета глава в края на чудесно първо полувреме, преди Николас Джаксън да увеличи резултата си за сезона до 13 в лигата с дупка след почивката.

Челси се изкачи до седмо място след запис поредната лига печели за първи път от януари и има все по-голямо чувство, че след сложен старт играчите реагират на методите на своя старши треньор.

За чуковете на Дейвид Мойс, това беше пагуб...