Брендън Роджърс показа разочарованието си, като нарече репортерка добро момиче“

...

Брендън Роджърс избяга от интервю за Радио Шотландия след забележка „добро момиче“ към водещия

Брендън Роджърс сподели разочарованието си, като назова кореспондентка „ положително момиче “ и избяга от радио изявление след 3-1 на Селтик победа над Мадъруел в неделя.

Обръчите затвориха разликата с Рейнджърс в горната част на таблицата на Шотландската Премиършип със завръщаща се победа във Фър Парк. Блеър Спитал даде преднина на домакините през първото полувреме, преди Адам Айда да вкара два пъти, с цел да обърне мача, а Луис Палма приключи попадението надълбоко в добавеното време.

Въпреки че завоюваха по този начин нужната победа с вярата си да завоюват трета поредна купа в лигата, Роджърс направи ядосана цифра в изявление след мача с Джейн Луис от BBC Radio Scotland. Докато оценяваше представянето на своята страна, северноирландецът наподобява се прицели в мненията, направени за неговата страна.

Той заключи: „ Има история, която се написа за тази група, само че ние ще напишем нашата лична история. “

Попитан от репортера дали може да разшири отговора си, Роджърс я затвор...